Zobrazit:  nejnovější nejčtenější

On-line / e-ziny
HOBBYZAHRADA.CZ
časopis vše pro dům, hobby a zahradu,
zahradní architektura

Mezinárodní standardní číslo
seriálových publikací
ISSN 1802-4157

Heřman Markus
majitel

Motto: "Bez vize není úspěchu."

Adresa redakce:
337 01 Ejpovice 226

Inzerce:
tel.: +420 777 141 449

Přehled reklamních produktu na www.hobbyzahrada.cz najdete ZDE.
 

Naše další zajímavé projekty na Internetu:
 

Internetový časopis pro ženy i muže

www.topzena.cz
Přehled reklamních produktu na www.hobbyzahrada.cz najdete ZDE

 

a-z-Obchod.cz
akční zboží za skvělé ceny

www.a-z-obchod.cz
 

TOPMAGAZÍNY.CZ
Online magazíny pro váš skvělý život

www.topmagaziny.cz

Přehled reklamních produktu na www.topmagaziny.cz najdete ZDE.

Prohlášení a výtah ze všeobecných obchodních podmínek Hobbyzahrada.cz (www.hobbyzahrada.cz)

Informace zveřejňované na stránkách www.hobbyzahrada.cz , nejsou určeny jako návod správnému užívání či použití.

Hobbyzahrada.cz neodpovídá za škody a následky vzniklé uživateli stránek tím, že se v případě užívání či použití prezentovaných či publikovaných informací.

Hobbyzahrada.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Hobbyzahrada.cz si vyhrazuje právo, bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona. Uživatel těchto stránek uděluje souhlas s využitím osobních údajů uživatelem poskytnutých, prostřednictvím některé z funkcí tohoto serveru, pro zasílání aktuálních informací týkající se TopŽena.cz a za účelem nabízení obchodu či služeb provozovatele serveru, a to po dobu kdy bude uživateli těchto stránek zasílat či nabízet výše uvedené. Shromážděné osobní údaje nebudou poskytovány třetí straně. Uživatel má právo své osobní údaje z odběru aktuálních informací, nabízení obchodu a služeb kdykoliv odhlásit. K tomu účelu slouží služba na Hobbyzahrada.cz : Zrušení zasílání novinek - registrovaný uživatel ruší zcela sám přímo na serveru blok Ostatní informace.

Uživatel těchto stránek může kdykoliv svůj souhlas s využitím osobních údajů odvolat.

Pokud uživatel, nebo firma, poskytne textové a obrazové materiály serveru hobbyzahrada.cz, automaticky je poskytuje bez názoru na odměnu, pokud není v písemné podobě dohodnuto jinak. Zároveň prohlašuje:

"Tímto prohlašuji, že jsem autorem poskytnutých fotografií ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) či jsem držitelem majetkových práv či licenčních oprávnění k poskytnutým fotografiím. Za poskytnutí fotografií a obsahu dotazu nepožaduji žádnou odměnu."

 

 

Copyright

© Copyright HOBBYZAHRADA.CZ 2001 - 2008. All rights reserved. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Hobbyzahrada.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.

Určeno pouze pro osobní využití. Není povoleno distribuovat ani kopírovat žádné materiály bez předchozího písemného souhlasu Heřmana Markuse - Hobbyzahrada.cz. Zakázána je jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Hobbyzahrada.cz, a tím se myslí i šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, neelektronické podobě a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do jakýchkoliv databází.

On-line / e-ziny
HOBBYZAHRADA.CZ
časopis vše pro dům, hobby a zahradu,
zahradní architektura

Mezinárodní standardní číslo
seriálových publikací
ISSN 1802-4157